CHRISTCHURCH CLUBS' DARTS LEAGUE
Pos Team Pld Won Drw Lst Pts PenPts Gall Most Singles Wins Avg Rat
1 Parley Sports X 20 15 4 1 52 0 18 15 - Trevor Chant 122.37
2 NADS&S Z 20 17 3 0 50 0 13 16 - Tim Clothier 118.87
3 East Christchurch B 20 14 0 6 44 0 16 16 - Dave Gurd 101.88
4 NADS&S Bad Boys 20 13 1 6 38 0 11 12 - Gary Noles 111.32
5 Mudeford D 20 9 5 6 34 1 12 17 - Daniel Walker 106.31
6 Kasbah 20 8 3 9 30 0 11 15 - Graham Platt 97.29
Mudeford A 20 10 3 7 30 0 7 14 - Gary Howlett 105.96
8 Mudeford B 20 6 3 11 23 0 8 13 - Rich Wakelin 92.58
9 AAA NADS&S 20 3 2 15 11 0 3 11 - Pete Brown 70.53
10 Mudeford Pirates 20 2 1 17 10 0 5 6 - Grant Barnett, David Travers, Peter Wiseman 69.36
11 Parley Arrows 20 0 1 19 7 0 6 8 - John Wilkinson 78.10

LEAGUE FIXTURES AND RESULTS
AAA NADS&S East Christchurch B Kasbah Mudeford A Mudeford B Mudeford D Mudeford Pirates NADS&S Bad Boys NADS&S Z Parley Arrows Parley Sports X
AAA NADS&S 1-11G 3-9G 2-10G 6G-6 0-12G 8-4G 2-10G 0-12G 9-3G 2-10G
East Christchurch B 9G-3 10G-2 8G-4 4-8G 8G-4 9G-3 7G-5 4G-8 11G-1 5-7G
Kasbah 6G-6 4-8G 9G-3 6G-6 6-6G 7-5G 5G-7 3G-9 10G-2 2G-10
Mudeford A 9-3G 9-3G 3-9G 7G-5 6-6G 9G-3 4-8G 2-10G 12G-0 5-7G
Mudeford B 9G-3 3-9G 4G-8 6-6G 1-11G 8G-4 4-8G 2G-10 9G-3 2-10G
Mudeford D 9G-3 5-7G 9G-3 5-7G 7G-5 9G-3 6-6G 6-6G 9G-3 6-6G
Mudeford Pirates 8-4G 3-9G 1-11G 4-8G 5-7G 1-11G 5-7G 0-12G 6G-6 2-10G
NADS&S Bad Boys 11G-1 5-7G 7G-5 5G-7 9-3G 8-4G 10G-2 4-8G 11G-1 3-9G
NADS&S Z 9G-3 7G-5 7G-5 8G-4 9G-3 12-0G 12G-0 8-4G 11G-1 6-6G
Parley Arrows 4G-8 0-12G 4-8G 3G-9 4G-8 1G-11 5-7G 2G-10 1-11G 4-8G
Parley Sports X 10G-2 7G-5 9G-3 6G-6 10G-2 8G-4 11-1G 5G-7 6G-6 10G-2

SEASONS BEST AGGREGATES - SINGLES - TOP 16
Player Team Won
Daniel Walker Mudeford D 17
Tim Clothier NADS&S Z 16
Dave Gurd East Christchurch B 16
Colin Smith East Christchurch B 15
Trevor Chant Parley Sports X 15
Graham Platt Kasbah 15
Scott Bailey Mudeford D 15
Kevin Day NADS&S Z 15
Martin Magookin NADS&S Z 15
Brian Smith NADS&S Z 15
Phil Weeks Mudeford D 15
Gary Howlett Mudeford A 14
Andy Barnes Parley Sports X 14
Lee Turle East Christchurch B 14
Mike White Kasbah 14
Tony West NADS&S Z 13
Buster Cooper Parley Sports X 13
Nigel Samson Parley Sports X 13
Ken Vincent East Christchurch B 13
Rich Wakelin Mudeford B 13

COMPETITION WINNERS ARCHIVE - 2012-13
Competition Prizes
League Champions: Parley Sports X
Runners-Up: NADS&S Z
Wooden-Spoon: Parley Arrows
Gallon Winners: Parley Sports X
Captains and Vice-Captains Cup Winners: NADS&S Z (Kevin Day and Tony West)
Runners-Up: East Christchurch B (Alan Gooch and Alan Hodgkinson)
Handicapped Singles Knockout Winner: Nigel Clarke (Parley Sports X)
Runner-Up: Jason James (Parley Sports X)
Blind Pairs Winners: Mike White and Alan Peddar
Runners-Up: Tony West and John Taylor
180 Champion 12 Scott Bailey (Mudeford D)
Invitational Aggregate Knockout Winner: Gary Howlett (Mudeford A)
Runner-Up: Tim Clothier (NADS&S Z)
Highest Checkout 170 - Lee Young (NADS&S Z)
Aggregate Champion 17 - Daniel Walker (Mudeford D)
Best Single Leg 12 - Steve O'Marah (NADS&S Z)
Barrie Frampton Players Award Brett Wood (Mudeford A) and Dave Gurd (East Christchurch B)
John Ramsier Handicapped Eights Winners: Mudeford D
Runners-Up: Parley Sports X
Woodsy Fours Knockout Winners: NADS&S Z (Alan Arnold, Martin Magookin, Brian Smith and Dave Turner)
Runners-Up: Mudeford A (Mark Grimes, Gary Howlett, Brett Wood and Martin Wood)
Threes Winners: Mudeford A (Mark Grimes, Gary Howlett and Martin Wood)
Runners-Up: Mudeford D (Scott Bailey, Daniel Walker and Phil Weeks)
Open Pairs Winners: NADS&S Z (Tim Clothier and Matt Woodhouse)
Runners-Up: Mudeford A (Darren Hadley and Martin Wood)
Silver Pairs Winners: Mudeford D (Ian Dove and John Lamb)
Runners-Up: East Christchurch B (Roy Ayres and Alan Hodgkinson)
Sonny Willcox Silver Singles Winner: Richie Clark (Kasbah)
Runner-Up: Roy Ayres (East Christchurch B)
Semi-Finalists: Grant Barnett (Mudeford Pirates) and Alan Gooch (East Christchurch B)
Open Singles Winner: Mark Grimes (Mudeford A)
Runner-Up: Tim Clothier (NADS&S Z)
Semi-Finalists: Thomas Chant (Parley Sports X) and Martin Wood (Mudeford A)
Back to Competition Winners
Open Singles Knockout 2013-14
BOARD LAST 16 BOARD QUARTER-FINAL BOARD SEMI-FINAL BOARD FINAL SEMI-FINAL FINAL WINNER
Rich Wakelin Rich Wakelin Bob Clarke Thomas Chant Tim Clothier Mark Grimes
Alan Gooch
Bob Clarke Bob Clarke
Sid Hayes
Dave Gurd Dave Gurd Thomas Chant
Ann Llewellyn
Pip Cooke Thomas Chant
Phil Weeks Thomas Chant
Thomas Chant
Andy Barnes Scott Bailey Scott Bailey Tim Clothier
Scott Bailey
Lee Turle Lee Turle
Daniel Walker
Brian Smith Brian Smith Tim Clothier
Alan Arnold
Lee Young Tim Clothier
Tim Clothier
Darren Hadley Kevin Day Garry Rendell Mark Grimes Mark Grimes
Kevin Day
Jamie Hill Garry Rendell
Garry Rendell
Mark Grimes Mark Grimes Mark Grimes
Ian Dove
Martin Magookin Matt Woodhouse
Tony West Matt Woodhouse
Matt Woodhouse
Neil Symes Andy Hillyer Martin Wood Martin Wood
Andy Hillyer
Gary Howlett Martin Wood
Martin Wood
Tim Hayes Tim Hayes Mike White
Alan Mills
Mike White Mike White
Roy Ayres
Back to Competition Winners
Sonny Willcox Silver Singles Knockout 2013-14
BOARD LAST 16 BOARD QUARTER-FINAL BOARD SEMI-FINAL BOARD FINAL SEMI-FINAL FINAL WINNER
Neil Symes
(East Christchurch B)
Neil Symes
(East Christchurch B)
Neil Symes
(East Christchurch B)
Richie Clark
(Kasbah)
Richie Clark
(Kasbah)
Craig Jones
(Mudeford A)
Kevin Brook
(Kasbah)
Alan Hodgkinson
(East Christchurch B)
Alan Hodgkinson
(East Christchurch B)
Julie Frampton
(NADS&S Z)
Richie Clark
(Kasbah)
Richie Clark
(Kasbah)
Richie Clark
(Kasbah)
Ann Llewellyn
(Mudeford D)
Andy Hillyar
(Mudeford A)
Andy Hillyar
(Mudeford A)
John Lamb
(Mudeford D)
John Taylor
(NADS&S Bad Boys)
Alan Gooch
(East Christchurch B)
John Taylor
(NADS&S Bad Boys)
John Taylor
(NADS&S Bad Boys)
Fred Whitaker
(Mudeford Pirates)
Michael Walton
(AAA NADS&S)
Dave Pidgley snr
(Mudeford A)
Alan Gooch
(East Christchurch B)
Dave Pidgley snr
(Mudeford A)
Alan Gooch
(East Christchurch B)
Alan Gooch
(East Christchurch B)
Ken Vincent
(East Christchurch B)
Johnny Howlett
(Mudeford A)
Roy Ayres
(East Christchurch B)
Roy Ayres
(East Christchurch B)
Roy Ayres
(East Christchurch B)
Roy Ayres
(East Christchurch B)
Roy Ayres
(East Christchurch B)
Alan Mills
(Mudeford A)
Dan Howlett
(Mudeford A)
Alan Arnold
(NADS&S Z)
Alan Arnold
(NADS&S Z)
Alan Arnold
(NADS&S Z)
Nigel Clarke
(Parley Sports X)
Nigel Clarke
(Parley Sports X)
Mark Calder
(Mudeford Pirates)
Terry Smith
(Kasbah)
Grant Barnett
(Mudeford Pirates)
Grant Barnett
(Mudeford Pirates)
Grant Barnett
(Mudeford Pirates)
Grant Barnett
(Mudeford Pirates)
Wendy Lamb
(Mudeford D)
Peter Wiseman
(AAA NADS&S)
Peter Brown
(AAA NADS&S)
Max Higgins
(Mudeford D)
Peter Brown
(AAA NADS&S)
Dave Travers
(Mudeford Pirates)
Max Higgins
(Mudeford D)
Max Higgins
(Mudeford D)
Back to Competition Winners
Open Pairs Knockout 2013-14
ROUND ONE ROUND TWO QUARTER-FINAL SEMI-FINAL FINAL WINNER
Nigel Samson
and
Mark Shutler
Sid Hayes
and
Tim Hayes
Tim Clothier
and
Matt Woodhouse
Tim Clothier
and
Matt Woodhouse
Tim Clothier
and
Matt Woodhouse
Sid Hayes
and
Tim Hayes
Tim Clothier
and
Matt Woodhouse
Tim Clothier
and
Matt Woodhouse
Colin Smith
and
Lee Turle

Mark Grimes
and
Gary Howlett
Scott Bailey
and
Daniel Walker
Scott Bailey
and
Daniel Walker
Scott Bailey
and
Daniel Walker
Ian Starks
and
Phil Weeks
Ian Starks
and
Phil Weeks
Trevor Chant
and
Jason James
Bob Clark
and
Tony West
Bob Clark
and
Tony West
Darren Hadley
and
Martin Wood
Darren Hadley
and
Martin Wood
Luke Beare
and
Dean Brough
Darren Hadley
and
Martin Wood
Darren Hadley
and
Martin Wood
Jamie Hill
and
Andy Hillyar
Roy Ayres
and
Alan Hodgkinson
Andy Barnes
and
Thomas Chant
Andy Barnes
and
Thomas Chant
Ian Dove
and
Bob Seymour
Andy Barnes
and
Thomas Chant
Andy Barnes
and
Thomas Chant
Martin Magookin
and
Brian Smith
Alan Gooch
and
Dave Gurd
Jason Parkes
and
Michael Parkes
Alan Gooch
and
Dave Gurd
Barry Kenward
and
Bob Sloane
Jason Parkes
and
Michael Parkes
Jason Parkes
and
Michael Parkes
Back to Competition Winners
Silver Pairs Knockout 2013-14
ROUND ONE ROUND TWO QUARTER-FINAL SEMI-FINAL FINAL WINNER
Ian Dove
and
John Lamb
Ian Dove
and
John Lamb
Ian Dove
and
John Lamb
Ian Dove
and
John Lamb
Fred Whitaker
and
Peter Wiseman
Peter Brown
and
Michael Walton
Peter Brown
and
Michael Walton
Ian Ellis
and
Doug Miles snr
Phil England
and
Stuart Myles
Ian Ellis
and
Doug Miles snr
Ian Ellis
and
Doug Miles snr
Andy Hillyar
and
Brett Wood
Andre Treadwell
and
Justin Turner
Ian Elliott
and
Alan Gooch
Roy Ayres
and
Alan Hodgkinson
Roy Ayres
and
Alan Hodgkinson
Ian Elliott
and
Alan Gooch
Andy Coy
and
David Travers
Roy Ayres
and
Alan Hodgkinson
Roy Ayres
and
Alan Hodgkinson
Luke Beare
and
Dean Brough
Luke Beare
and
Dean Brough
Max Higgins
and
Derek Sadler
Bob Sloane
and
John Taylor
Mark Calder
and
Lyn Miles
Max Higgins
and
Derek Sadler
Max Higgins
and
Derek Sadler
Back to Competition Winners
Threes Knockout 2013-14
VENUE ROUND ONE VENUE ROUND TWO VENUE QUARTER-FINAL VENUE SEMI-FINAL VENUE FINAL FINAL WINNER
NADS&S Z
Sid Hayes, Tim Hayes and Matt Woodhouse
East Christchurch B
Dave Gurd, Colin Smith and Lee Turle
East Christchurch B
Dave Gurd, Colin Smith and Lee Turle
Mudeford A
(Mark Grimes, Gary Howlett and Martin Wood)
Mudeford A
(Mark Grimes, Gary Howlett and Martin Wood)
East Christchurch B
Dave Gurd, Colin Smith and Lee Turle
Parley Sports X
Jason James, Matt Lee and Mark Shutler
Parley Sports X
Jason James, Matt Lee and Mark Shutler
NADS&S Z
Bob Clark, Julie Frampton and Tony West
Mudeford Pirates
Andy Coy, Bob Luckwell and Peter Wiseman
Mudeford A
Andrew Francis, Darren Hadley and Dave Pidgley snr
Mudeford A
(Mark Grimes, Gary Howlett and Martin Wood)
Mudeford A
Andrew Francis, Darren Hadley and Dave Pidgley snr
East Crhistchurch B
Roy Ayres, Alan Hodgkins and Ken Vincent
Mudeford A
(Mark Grimes, Gary Howlett and Martin Wood)
Mudeford A
(Mark Grimes, Gary Howlett and Martin Wood)
Mudeford A
(Mark Grimes, Gary Howlett and Martin Wood)
NADS&S Z
Alan Arnold, Martin Magookin and Brian Smith
NADS&S Bad Boys
Luke Barnett, Jason Parkes and Justin Turner
Mudeford D
Scott Bailey, Daniel Walker and Phil Weeks
Mudeford D
Scott Bailey, Daniel Walker and Phil Weeks
Mudeford D
Scott Bailey, Daniel Walker and Phil Weeks
Mudeford D
Scott Bailey, Daniel Walker and Phil Weeks
Mudeford D
Scott Bailey, Daniel Walker and Phil Weeks
Mudeford Pirates
Frank Miles, Lyn Miles and Fred Whitaker
Parley Sports X
Allan Chant, Nigel Clarke and Nigel Samson
Parley Sports X
Thomas Chant, Trevor Chant and Buster Cooper
Parley Sports X
Thomas Chant, Trevor Chant and Buster Cooper
Mudeford A
Jamie Hill, Andy Hillyar and Brett Wood
Mudeford D
Ian Dove, John Lamb and Garry Rendell
Mudeford D
Ian Dove, John Lamb and Garry Rendell
Mudeford D
Ian Dove, John Lamb and Garry Rendell
Mudeford D
Max Higgins, Derek Sadler and Bob Seymour
NADS&S Bad Boys
Barry Kenward, Bob Sloane and Andre Treadwell
NADS&S Bad Boys
Barry Kenward, Bob Sloane and Andre Treadwell
Back to Competition Winners
Woodsy Fours Knockout 2013-14
VENUE ROUND ONE VENUE ROUND TWO VENUE QUARTER-FINAL VENUE SEMI-FINAL VENUE FINAL FINAL WINNER
NADS&S Z
Alan Arnold, Martin Magookin, Brian Smith and Dave Turner
NADS&S Z
Alan Arnold, Martin Magookin, Brian Smith and Dave Turner
NADS&S Z
Alan Arnold, Martin Magookin, Brian Smith and Dave Turner
NADS&S Z
Alan Arnold, Martin Magookin, Brian Smith and Dave Turner
NADS&S Bad Boys
Gary Noles, Michael Parkes, John Taylor and Lee Young
NADS&S Z
Bob Clark, Kevin Day, Julie Frampton and Tony West
East Christchurch B
Alan Gooch, Dave Gurd, John Hampton and Lee Turle
East Christchurch B
Alan Gooch, Dave Gurd, John Hampton and Lee Turle
East Christchurch B
Alan Gooch, Dave Gurd, John Hampton and Lee Turle
East Christchurch B
Roy Ayres, Alan Hodgkinson, Neil Symes and Ken Vincent
Mudeford D
Ian Dove, Max Higgins, Derek Sadler and Bob Seymour
Mudeford D
Ian Dove, Max Higgins, Derek Sadler and Bob Seymour
Mudeford A
Mark Grimes, Gary Howlett, Brett Wood and Martin Wood
Mudeford A
Mark Grimes, Gary Howlett, Brett Wood and Martin Wood
Mudeford Pirates
Grant Barnett, Mark Calder, Andy Coy and Bob Luckwell
Parley Sports X
Trevor Chant, Nigel Clarke, Nigel Samson and Mark Shutler
Mudeford A
Mark Grimes, Gary Howlett, Brett Wood and Martin Wood
Mudeford A
Mark Grimes, Gary Howlett, Brett Wood and Martin Wood
Mudeford D
Scott Bailey, John Lamb, Daniel Walker and Phil Weeks
Mudeford D
Scott Bailey, John Lamb, Daniel Walker and Phil Weeks
Mudeford D
Scott Bailey, John Lamb, Daniel Walker and Phil Weeks
Mudeford A
Andew Francis, Darren Hadley, Jamie Hill and Andy Hillyar
NADS&S Bad Boys
Fay Hall, Barry kenward, Alan peddar and Bob Sloane
Back to Competition Winners
John Ramsier Handicapped Eights Knockout 2013-14
ROUND ONE QUARTER-FINAL SEMI-FINAL Mudeford D WINNER
Mudeford D
(1276)
Mudeford D
(1276)
Mudeford D
(1276)
East Christchurch B
(1376)
Mudeford A
(1151)
Mudeford A
(1151)
NADS&S Z
(1451)
NADS&S Z
(1451)
Parley Sports X
(1501)
Mudeford Pirates
(1101)
AAA NADS&S
(1026)
Parley Sports X
(1501)
Parley Sports X
(1501)
Back to Competition Winners
Captains and Vice-Captains Cup 2013-14
ROUND ONE QUARTER-FINAL SEMI-FINAL FINAL WINNER
Mark Calder and Bob Luckwell
(Mudeford Pirates)
Alan Gooch and Alan Hodgkinson
(East Christchurch B)
Kevin Day and Tony West
(NADS&S Z)
Alan Gooch and Alan Hodgkinson
(East Christchurch B)
Alan Gooch and Alan Hodgkinson
(East Christchurch B)
Craig Jones and Martin Wood
(Mudeford A)
Kevin Day and Tony West
(NADS&S Z)
Kevin Day and Tony West
(NADS&S Z)
Kevin Day and Tony West
(NADS&S Z)
Michael Parkes and John Taylor
(NADS&S Bad Boys)
Trevor Chant and Mark Shutler
(Parley Sports X)
Scott Bailey and Daniel Walker
(Mudeford D)
Scott Bailey and Daniel Walker
(Mudeford D)
Back to Competition Winners
Blind Pairs Knockout 2013-14
ROUND ONE ROUND TWO QUARTER-FINAL SEMI-FINAL FINAL WINNER
Ian Dove
and
Alan Gooch
Tony West
and
John Taylor
Tony West
and
John Taylor
Tony West
and
John Taylor
Mike White
and
Alan Peddar
Tony West
and
John Taylor
Gary Noles
and
Ken Vincent
Jason Parkes
and
Andy Coy
Jason Parkes
and
Andy Coy
Bob Clark
and
Grant Barnett
Bob Clark
and
Grant Barnett
Bob Clark
and
Grant Barnett
Ian Starks
and
Colin Valentine
Andy Barnes
and
Kevin Brook
Andy Barnes
and
Kevin Brook
Richie Clark
and
Alan Hodgkinson
Dave Gurd
and
Nigel Clarke
Dave Gurd
and
Nigel Clarke
Matt Woodhouse
and
Mark Calder
Lee Turle
and
Andy Hillyar
Mike White
and
Alan Peddar
Tim Hayes
and
Roy Ayres
Matt Woodhouse
and
Mark Calder
Matt Woodhouse
and
Mark Calder
Kevin Day
and
Bob Seymour
Lee Turle
and
Andy Hillyar
Lee Turle
and
Andy Hillyar
Lee Turle
and
Andy Hillyar
Phil Weeks
and
Andy Miller
Martin Wood
and
Peter Wiseman
Alan Arnold
and
Neil Symes
Alan Arnold
and
Neil Symes
Charlie Falder
and
Jamie Hill
Martin Magookin
and
Derek Sadler
Tim Clothier
and
Brett Wood
Mike White
and
Alan Peddar
Martin Magookin
and
Derek Sadler
Gary Howlett
and
Fred Whitaker
Tim Clothier
and
Brett Wood
Tim Clothier
and
Brett Wood
Sid Hayes
and
Frank Miles
Mike White
and
Alan Peddar
Mike White
and
Alan Peddar
Mike White
and
Alan Peddar
Thomas Chant
and
Lyn Miles
Thomas Chant
and
Lyn Miles
Julie Frampton
and
Steve Bridgewater
Back to Competition Winners
Handicapped Singles 2013-14
BOARD LAST 16 BOARD QUARTER-FINAL BOARD SEMI-FINAL BOARD FINAL SEMI-FINAL FINAL WINNER
Ian Starks
105
Matt Woodhouse
143
Frank Miles
36
Nigel Clarke
76
Nigel Clarke
76
Nigel Clarke
76
Matt Woodhouse
143
Terry Smith
105
Frank Miles
36
Frank Miles
36
Graham Platt
141
Nigel Clarke
76
Nigel Clarke
76
Alan Arnold
100
Nigel Clarke
76
Nigel Clarke
76
Gary Howlett
158
Gary Howlett
158
Lee Turle
136
Fred Whitaker
50
Neil Symes
94
Lee Turle
136
Lee Turle
136
Kevin Brook
37
Scott Bailey
129
Scott Bailey
129
Mike White
118
Scott Bailey
129
Alan Mills
66
Mark Shutler
102
Mark Shutler
102
Tim Hayes
95
Tim Hayes
95
Mike White
118
Mark Calder
57
Mark Calder
57
Bob Clark
111
Mike White
118
Mike White
118
Mike White
118
Sid Hayes
96
Kevin Day
123
Kevin Day
123
Wendy Lamb
80
John Taylor
92
Jason James
88
Jason James
88
Jason James
88
Jason James
88
Jason James
88
Phil Weeks
125
Phil Weeks
125
Andy Bartlett
92
Mike Walton
85
Steve Bridgewater
46
Tony West
114
Lyn Miles
65
Steve Bridgewater
46
Steve Bridgewater
46
Tony West
114
Tony West
114
Tony West
114
Colin Smith
131
Alan Gooch
92
Alan Gooch
92
Dave Gurd
112
Tim Clothier
136
Tim Clothier
136
Tim Clothier
136
Roy Ayres
81
John Wilkinson
120
Peter Wiseman
84
Peter Wiseman
84
John Heenan
59
Martin Magookin
109
Jason Parkes
116
Roy Ayres
81
Jason Parkes
116
Andy Barnes
127
Andy Barnes
127
Roy Ayres
81
Thomas Chant
144
Tim Bremner
77
Roy Ayres
81
Roy Ayres
81
Back to Competition Winners
Invitational Aggregate Knockout 2013-14
ROUND ONE ROUND TWO QUARTER-FINAL SEMI-FINAL FINAL WINNER
Scott Bailey Scott Bailey Scott Bailey Gary Howlett Gary Howlett
Tony West
Martin Magookin Martin Magookin
Graham Platt
Phil Weeks Kevin Day Gary Howlett
Kevin Day
Andy Barnes Gary Howlett
Gary Howlett
Mike White Mike White Dave Gurd Tim Clothier
Brian Smith
Trevor Chant Dave Gurd
Dave Gurd
Daniel Walker Rich Wakelin Tim Clothier
Rich Wakelin
Lee Turle Lee Turle Tim Clothier
Grant Barnett
Peter Wiseman Tim Clothier
Tim Clothier

Last modified 09-Jul-14